Easystone'u Neden Seçmelisiniz?

İşte sizin için Easystone'un bitmek bilmeyen kullanıcı dostu özelliklerinden birkaçı..

Kolay Uygulanabilir

Easystone kolayca şekil alır. Son derece kullanışlıdır.

Yüksek Referans

Kullananlar övgüleriyle bizleri her zaman gururlandırmıştır.

Düşük Fiyat

Easystone inşaat faaliyetlerinin yeni bütçe dostu olmaya aday.

Çok Amaçlı Kullanım

İsterseniz şahsi bahçenizde, isterseniz yeni bir inşaatta kullanın!

Dünyanın Tercihi

Easystone bütün dünyada lider olarak faaliyet gösteren bir ürün.

%100 Destek

Easystone Türkiye hep destek tam destek ilkesi ile çalışır.

Easystone Nedir?

Easystone bugüne kadar üretilen ilk taş sıva olma özelliğine sahip olan üründür. İnşaat sektöründe fark oluşturacak olan Easystone'un en büyük özelliği taşı toz yapıp, tozu tekrar taş tapmasıdır.Sıvalı tüm yüzeylerde kullanılabilen buluş, yerleşim binalar, ticaret merkezleri, ofis binaları, fitness, eğitim enstitüleri, kapalı mekanlar gibi birçok bölgeye uygulanabiliyor.

Biz Kimiz?

Easy Stone Türkiye İnşaat sektörüne, devrim niteliğinde yeni bir çözüm sunmak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kuruldu. Gün geçtikçe büyüyen ekibimiz, sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün yeni çözüm seçenekleri aramaktadır.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı dokunuşlar ve farklı tasarımlar oluştururarak uzman kadromuzla kaliteli müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kaliteyi daha uygun maliyetle daha esnek ve kolay kullanımla siz değerli İş Ortaklarımıza sunarak Sektörde güvenilir ve kalıcı sağlam bir yer edinmeyi hedefledik.

Misyonumuz

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz, Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz, Disiplinli, programlı ve şeffaf çalışıyoruz, Her şeyden önemlisi de işimizi severek yapıyoruz.

Kim Ne Demiş?

Doğal taşın toz haline getirilmiş şekli olarak sektöre sunulan EasyStone, iç ve dış cephelerin haricinde ahşap, cam ve fayans üzerinde uygulanabilirliği ile de benzersiz bir ürün olma iddiasını taşıyor.

5303195464

İç ve Dış mekan cephelerini esas alan Easy Stone Türkiye’nin amacı bu benzersiz ürünle gerçek taşın otantik ve doğal görünüşünü; vereceğimiz eğitim programlarında, kolay uygulamalarla yaşatmaktır.

9162960390

İş Ortaklarımız

Alanlarında lider firmalarla uzun süredir süregelen stratejik ortaklıklarımız ile
her geçen gün daha da güçleniyoruz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Hemen bizi arayın!

Hafta içi saat 09.00 - 18.00 saatleri arasında aklınıza ne takıldıysa sormak için +90 (212) 568 88 95 ve ya +90 (553) 002 76 43 numaralı hatlardan bizi arayın!

SOSYAL MEDYADA BÄ°Z

DİĞER SİTELERİMİZ

ADRESÄ°MÄ°Z

  • TOZ-TAŞ DEKORASYON YAPI Ä°NŞ.ŞTÄ°.
  • MAHMUTPAŞA CAD. NO:36/A
  • ATIŞALANI- ESENLER/ Ä°STANBUL