PROFIT M sp.z o.o. sp.j.

     316-317-1213

423-396-2962

Nasze marki

profit24.pl

Księgarnia (402) 772-9239 to ogólnopolski lider wśród księgarni naukowych. Publikacje z dziedziny prawa, medycyny, ekonomii, nauk humanistycznych i przyrodniczych, a także szeroki wybór książek beletrystycznych w przystępnych cenach.
Profit24.pl to także kompleksowa i indywidualna obsługa instytucji, podmiotów kultury i firm, którym jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną ofertę i najlepsze ceny.

nieprzeczytane.pl

niePrzeczytane.pl to nowa jakość wśród księgarni internetowych. Tysiące tytułów w najniższych cenach, szybka i tania wysyłka, wspaniałe zakładki – to dzięki tym zaletom setki tysięcy Czytelników uznało niePrzeczytane.pl za swoją ulubioną księgarnię w sieci!

Przekonaj się sam: niePrzeczytane.pl 

smarkacz.pl

Szukasz kreatywnych zabawek? Zastanawiasz się, jak pomysłowo spędzić czas z dzieckiem? Masz dosyć tv i internetu? Chcesz rozwijać pasje swoich pociech?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiadasz „tak”, to sklep realm-conqueringjest miejscem właśnie dla Ciebie!

3067481880

Mestro jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się z naszych stron – z czego jesteśmy szczególnie dumni, bo jest to innowacyjny projekt, który już niedługo będzie konkurował z największymi markami na rynku. Strona została uruchomiona w 2016 i od początku zyskała zaufanie i sympatię klientów. Szczycimy się tym, że każdy rok to wzrost zamówień, wejść na stronę, a także subskrybentów naszego newslettera, który cieszy się ogromną popularnością. W najbliższej przyszłości chcemy rozbudowywać stronę o nowe funkcjonalności, a także poszerzyć jej asortyment tak, aby nawet najbardziej wymagający klient znalazł coś dla siebie!

KSIĘGARNIA PRAWNICZA

Najszersza oferta publikacji prawniczych w Łodzi w dogodnej lokalizacji, bo w budynku Sądu Okręgowego. Profesjonalna obsługa i możliwość sprowadzenia dowolnego tytułu na rynku!

KSIĘGARNIA EKONOMICZNO-PRAWNICZO-JĘZYKOWA

Najlepsza księgarnia naukowo-ekonomiczna oraz językowa w Warszawie. Najbardziej znane wydawnictwa prawnicze (Beck, Wolters Kluwer, Difin, CeDeWu, Infor, ODDK, OdNowa, Wiedza i Praktyka i wiele innych)
dostępne od ręki.

Podręczniki, słowniki, pomoce językowe, kursy, fiszki i wszystko, co jest potrzebne do nauki języka obcego. Fachowe doradztwo i możliwość szybkiego sprowadzenia każdego tytułu na życzenie klienta.
Szeroki wybór wydawnictw akademickich, medycznych i ekonomicznych. Rabaty dla stałych klientów
i indywidualne podejście do każdego klienta.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych skromnych progów!

Wydarzenia

Najważniesze wydarzenia z życia naszej Firmy

Otrzymaliśmy kolejne 2 nagrody w rankingu e-sklepów Ceneo

2 nagrody w rankingu e-sklepów Ceneo.pl 2018 Księgarnia niePrzeczytane.pl otrzymała w tym roku 2 miejsce w kategorii „Wybór użytkownika” Sklep Smarkacz.pl...

Warszawskie Targi Książki 2018

W dniach 17-20.05.2018 roku kolejny raz pojawiliśmy się wraz z naszymi dwoma markami na Warszawskich Targach Książki. Świetna atmosfera Warszawskich...

Gazele Biznesu 2017

Nasza firma znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017 najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.   O...